| FunnyLoOVe a întrebat:

Am pus un link la o melodie dar nu aparea linkul melodiei atunci cand am publicat-o asa ca va scriu numele melodiei:Mayre Martinez-Junto a ti

Doresc sa descarc melodia dar nu stiu unde sa o gasesc.

Un site va rog, dau funda la raspunsul de la care pot sa descarc melodia:-d

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xb7p5JsJddA
Uite aici melodia. :) Iar ca sa o descarci te duci pe http://www.listentoyoutube.com/ iar in casuta aceea lipesti link-ul de la videoclip apoi dai go. Si de acolo trebuie sa astepti putin pana o proceseaza dupa care dai download mp3. :)
Succes si o seara placuta!

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Poti descarca direct de pe youtube cu
Youtube to mp3 converter download!

| Bella_Blonda_1986 a răspuns:

Nu stiu cum se scrie melodia junto a ti
chiar daca sunt spanioloaica