| anonim_4396 a întrebat:

am auzit o melodie la radio. era cam lenta. dar nu; i stiu numele... am retinut decat cateva cuvinte din ea sad

ceva de genu "i love you so much ind don't you bloc me" sper sa stie cineva...

mersi.

4 răspunsuri:
| pepenerosu a răspuns:

Goo goo dolls-iris e chiar frumoasa.happy.

| Emeraude a răspuns:

Cand o sa inteleg in ce limba ai scris versurile ălea iti spunlaughing. Pana una alta, incearca Goo Goo Dolls-Iris, e lenta si f. f. frumoasa, iti va placea.Pa-pa!

| diddy_2463 a răspuns:

Depinde pe ce post de radio ai ascultat, dk vrei sa aflii ce melodie era mai asculta postul cateva ore si vei afla, de obicei baga aceleasi melodi la vreo 2 ore, vei afla la inceputul, sau sfarsitul melodiei.Pwp

| eos a răspuns:

Un sfat iti pot da, cauta versurile pe net pentru ca sunt atat de multe melodii cu "I love you so musch", incat esti singura persoana care o poate recunoaste.Eu cel putina asa procedez cand sunt intr-o situatie asemanatoare.Bafta,sper sa o gasestibig grin