| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam ciudata...laughing
Eu cant, fac canto si chitara si 'visul' meu e sa merg intr-un studio de inregistrari si sa inregistrez acolo melodiile pe care le cant(sunt coveruri, nu originale).
Intrebarea mea e, cum fac asta? Merg pur si simplu acolo, platesc si fac melodia, sau cum?

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Du-te si canta in baie rolling on the floor.Te inregistrezi cu telefonul si pui pe youtube rolling on the floor. Daca se poate pui un filmulet tongue

| Mimi58 a răspuns:

Meri la vocea Romaniei happy

| DJRapT0r a răspuns:

Exact cum ai zis tu!