| deyutza1111 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Pot sa ma duc la liceul de muzica si arte plastice din alba iulia de pe clasa a 9-a ca din cate am auzit nu pot intra numa daca eram de pe clasa a 5-a. Eu adorr ff mult muzica si as vrea sa intru. Cel mai bun sfat primeste FUNDA!

1 răspuns:
| Ecea a răspuns:

Poti intra la orice liceu de muzica din clasa a 9a,doar ca nu poti face orice instrument, si oricum o sa iti fie foarte greu sa inveti atatea lucruri pana cand dai bac-ul.
Daca consideri ca poti recupera, inscrie-te.