| KimY a întrebat:

Care dintre voi vrea/intra anul acesta in clasa a 9 a la liceul Militar din Alba Iulia? Funda!hee hee

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Desi sunt din Dolj, am un voleg in clasa care vrea sa urmeze acest liceu.Are un unchi acolo si va sta la el. A dat probele sportive, in iunie le da pe cele de la romana si amtematica.Il cheama Andrei.Iti pot da id lui, daca vrei.happy

| Kitty a răspuns:

Colegul meu.

| KimY explică:

Nu eu o sa merg!
Am un coleg care termina acum a 8 a si merge acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat examen de admitere in 2006 la liceul militar dar nu am reusit sa intru.atunci am crezut ca e o tragedie dar acum realizez ca a fost mai bine ca nu am intrat...gandeste-te bine ce faci mai departe.nu merita sa pierzi 4 ani la un liceu militar(parerea mea)

| dyana_8491 a răspuns:

Draga mona, eu nu sunt la liceul militar din alba iulia, dar stiu destul de multe despre el si reginul militarwinking

| MIB a răspuns:

Inteleg ca te tenteaza sa-l urmezi si tu. Daca e asa...nu stiu ce personalitate ai, da u chiar vrei sa urmezi serviciu militar?!?! sau numa` sa faci liceul acolo si dupa aia sa o iei pe alte cai in viata? Nu e chiar asa usoara viata intr-o institutie militara, cum ar fi liceu` militar, chiar daca nu este "armata pura". Si la noi cand am terminat generala (probabil e si cazul tau) or venit militanti din astia ambulanti sa ne ademeneasca la "infanterie 118" adica sa urmam liceul militar, da bineinteles ca nu a mers nime. Pan` la urma ramane la atitudinea ta, da eu iti recomand cu caldura un liceu "ceva mai civil"...nu e atata strictete, ca oricum nu cred ca ramai tu pana la sfarsit "in serviciul SCUMPEI NOASTRE PATRII:-&" Numai bine!happy