| Jєรรเςค a întrebat:

Am un cont pe Youtube si nu stiu cum sa fac sa adaug videoclipuri si eu va rog sa-mi dati poze ca sa pot sa fac si eu videoclipuri.

Multumesc. kiss

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Sus in dreapta la casuta de cautare pe youtube scrie INCARCATI sau UPLOAD, dai click acolo, pe urma se deschide o pagina nou, dai UPLOAD VIDEO, selectezi videoclipul tau si dai OPEN, mai jos scrii detalii alea alea si dai Save Changes

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Poze gasesti pe :
www.photobucket.com si pe
http://weheartit.com/
Gasesti orice fel de poze doresti. :)

| alexandru11 a răspuns:

Pai dai upload si iti incarci videoclipul doritwinking Foarte simplu si foarte usor :-D FONDA