| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 2700 classic, si cand vreau sa ascult o melodie sau cand intru in radio imi scrie "Memorie insuficienta" (si nu mi se deschide fisieru). Chiar nu ma descurc am sters din fisiere, am telefonul liber decat o melodie pe el si tot nu merge, am dat si revenire la setarile din fabrica tot degeaba, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

*** ai sters din melodii? alea incarca cel mai mult goleste melodiile din telefon ( nu dupa card|) pentru ca in telefon e memorie foarte micawinking vezi daca merge

1 răspuns:
| Xaphanys a răspuns:

Ms de raspuns, am incercat sh tot nu merge.