| anonim_4396 a întrebat:

Am un samsung YP-S3 si incerc de cateva zile sa-mi pun niste muzica pe el si nu reusesc angry am incercat cu windows media player (ca imi pare doar opriunea asta cand conectez mp3. u cu pc. u) si imi da o eroare cand se termina de copiat o melodie.straight face plsss help!

1 răspuns:
| Katsworld a răspuns:

Aceeasi problema, am avut-o si eu ca am acelasi telefon... m-am umplut de nervi nu mergea sa copiez nici o melodie asa ca am cumparat un cablu de descarcat si am descarcat direct din PC.
Toti prietenii mei ce au telefonul Samsun YP-S3, se vaita de aceeasi problema si toti au rezolvat doar cu cablul de descarcat pentru calculator. Incearca asa...