| Miauuuu a întrebat:

Bunaaa! Sunt intr-o trupa dans, dar nu stiu ce melodie sa aleg. Imi puteti da cateva exemple de melodii ritmate?

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

Nu prea stiu, dubstep (dar m-ai lent ) poti folosi foarte bine si breakbiturile ca se danseaza ok pe ele si street ( adica muzica pe care se danseaza breakdance)... funda?

3 răspunsuri:
| TuRneR01 a răspuns:

In ce trupa de dans esti
Trupa de Flammenco
Trupa de Breakdance
Trupa de StreetDance
Trupa de dansat hora
Trupa de Polka... etc zi si tu sa stim ce stil de melodii iti dam. Cam toate melodiile sunt rimate

| Miauuuu explică (pentru TuRneR01):

Sunt intr-o trupa de StreetDance :-)

| TuRneR01 a răspuns (pentru Miauuuu):

Nu prea stiu, dubstep (dar m-ai lent ) poti folosi foarte bine si breakbiturile ca se danseaza ok pe ele si street ( adica muzica pe care se danseaza breakdance)... funda?