| adyzone a întrebat:

Am vazut ca Deliric1 tot posteaza poze pe Facebook din State, Mexic etc. Stie cineva sa-mi ofere mai multe detalii despre calatoria lui, ca banuiesc ca nu e vacanta. Are turneu sau ceva de genul?

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Cred ca e in vacanta. Turneu n-are cum sa aiba. VD a fost recent in Grecia de exemplu.

| adyzone explică (pentru AlinKun):

Mi s-a parut ca a stat prea mult pentru o vacanta, deoarece tot pune poze de aproximativ o luna.

| AlinKun a răspuns (pentru adyzone):

Poate e intr-o perioada din viata lui cand vrea sa calatoreasca. Turneu nu prea vad cum ar face, totusi nu sunt asa multi romani in state.