| rosad a întrebat:

Am vazut un film acum cativa ani in care un tip intretinea realtii sexuale cu o fata care era tinuta de o alta femie(parca era calugarita, nu imi mai amintesc exact) am vazut filmul la tv nu mai stiu pe ce program ...help plz, funda:X

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Nu stiu cum il cheama, dar pe redtube sigur o gasesti, daca detineau relati sexuale.

| rosad explică (pentru NatureSelf):

Nu era chiar asalaughing loool

| NatureSelf a răspuns (pentru rosad):

Actori ceva? detalii legate de locul faptelor? in afara ca ea era calugarita si o tragea cu ala. nu-ti mai aduci aminte de nimic?