| anonim_4396 a întrebat:

Antonia sau Inna? De ce? ^^

26 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciuna.De ce? Pentru ca n-au nicio treaba cu muzica.

| DarinaLove a răspuns:

Antonia este alegerea mea. Un motiv ar fi ca mi se pare mai agreabila si mai frumoasa ca Inna.Amandoua canta bine pentru genul abordat(house), dar in acelasi timp abordeaza bine si pop-ul vechi! (La Vocea Romaniei au demonstrat asta)

| scumpik80lumi a răspuns:

Antoniaa:X Ca e mai frumoasa, canta si mai bine si se face mai placuta decat Innabig grin

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Inna deoarece canta mult mai bine, are mai multe melodii, si are un succes mult mai mare, este cea mai buna cantareata de la noi, si este si cea mai frumoasa.

| KristalPop a răspuns:

Niciuna, dar dacă chiar aş fi nevoit să aleg, aş alege Antonia. Arată mult mai bine şi nu e o piţigăiată şi o pitică ca Inna.

| Iulian03 a răspuns:

Amandoua.Canta frumos amandoua nu pot sa aleg.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Antonia. De plictiseală.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciuna. Ma enerveaza amandoua.

| XBrunetteX a răspuns:

Antonia.

E mult mai frumoasa si talentata decat Inna (care e o pitipoanca care se sparge-n figuri straight face ).

| Decrepit a răspuns:

De tutut, amandoua.Hai,ospatar,adu-mi prospaturile alea!

| Solsagan a răspuns:

Din punct de vedere a ceea ce cântă, niciuna. Însă Antonia este mai frumoasă.

| Aneke a răspuns:

Ca muzica nu aleg pe niciuna dar ca persoana o aleg pe Antonia.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Niciuna. Talentul lor muzical este sub 0. Marea lor salvare e auto-tune-ul din studio si prelucrarea constanta a melodiilor, de altfel, ca oricare artist muzical roman.
Din punct de vedere estetic, Antonia arata mai bine si nu e modelul ideal de pitipoanca precum Inna.

| Dany3103 a răspuns:

Tarja Turunen

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna! Antonia are si defectiune dar si Inna.Antonia are ochi spalaciti si ina e grasa in realitate si e scunda.

| Kamiichu a răspuns (pentru Vasilescu_Cami_1999):

Mă refer la voce, nu la aspectul fizic happy

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns (pentru Kamiichu):

Atunci antonia mie mii se pare ca canta mai frumos!

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Inna

Mi se pare mai normală şi vocea ei e mai frumoasă ...parerea mea!

| SynZeSaseTri666 a răspuns:

Antonia, nu dupa cum canta ci dupa cum arata e mai buna de pla.

| andryoo1 a răspuns:

1:tu esti Raluca Leoaca? 2. pai Antonia, catefgoric. Are voce, e frumoasa, e talentata...si dovedeste asta... ai vazutce fain a cantat la vocea romaniei?:X Fundaaa?

| Kamiichu a răspuns (pentru andryoo1):

Da, am văzut, şi mie tot Antonia îmi place big grin

| andryoo1 a răspuns (pentru Kamiichu):

Da,adica esti Raluca? laughing

| Kamiichu a răspuns (pentru andryoo1):

Wtf?! laughing Ce Raluca? rolling on the floor)

| andryoo1 a răspuns (pentru Kamiichu):

Lunga povestee, intrebaaaaam. anywayz, nu conteaza.laughing stay chill.

| Metallica4ever a răspuns:

Antonia canta destul de bine si si arata bine si inna e o pitzy care canta ca o girafa stricata si uscata pe nisip

| Anamariaandrei a răspuns:

Ce pareri aici.Mie, clar, imi place Antonia pentru ca ea canta mai bine(chiar daca Inna "are succes in strainatate")