| bmw325 a întrebat:

Are ceva daca leg mai multe becuri de instalastie pe o statei de 240W? sau pe filrte in boxe? nu se arde statie sau sa nu se mai auda clar sau cv de genu
plzzz

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Şi dacă legi acele becuri ce vrei să obţii? Sigur vei suprasolicita staţia iar efectele de lumină vor fi greu de controlat fiind dependente de nivelul sunetului care va fi prea mic sau prea mare, iar înafară de acest lucru dacă le legi pe filtre s-ar putea să faci praf dif-ul de înalte sau medii.
Pentru ceea ce vrei tu sunt scheme electronice destul de simple dar care nu afectează în nicun fel buna funcţionare a sistemului la care este legat.

| bmw325 explică:

Si daca leg leduri ii mai bine?