| Bøøgey a întrebat:

Are cineva idee de unde pot sa fac rost de un tricou/hanorac cu Kazi Ploae?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Http://www.hiphopdinromania.org/2014/02/merchandise-kazi-ploae.html

Kazi Ploae anunţă o nouă tură de merchandise. Aceasta include tricouri oficiale cât şi CD-uri. Acestea pot fi distribuite oriunde în România, comanda se face via e-mail pe kaziploaeoficial@gmail.com. Mai multe detalii pe pagina de facebook a artistului.

--

www.facebook.com/kaziploaeoficial
www.youtube.com/user/kaziploaeoficial

UPDATE:

Începând de astăzi (NR: 12 februarie 2014) veţi putea comanda tricouri şi CD-uri oriunde în ţară.

Comanda se face pe kaziploaeoficial@gmail.com. Vă rugăm specificaţi în comandă: Nume, Prenume, CNP, Telefon mobil, Adresa de livrare completă (adresă, oraşul, judeţul, cod poştal), Mărime (tricou)/Denumire (CD-uri), Cantitatea.

Tricouri: Este disponibil doar modelul din imagine - 60 RON
CD-uri: Gorgone, Ameninţarea Maimuţei, Hârtie de împăturit muntele - 20 RON / buc
Pachet: Toate produsele (1 tricou + 3 CD-uri) - 100 RON
*în limita stocului disponibil*

Plata se face prin ramburs poştal via Poşta Română. Costuri transport 5 - 15 RON, timp de expediere 7 - 10 zile lucrătoare, depinzând de localitatea în care vă aflaţi şi de cantitatea comenzii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa afli de pe Facebook-ul lor:

https://www.facebook.com/KaziPloaeOficial/app_145650642157667