| FanChimii a întrebat:

Ce mai ştiţi despre Kazi Ploae?

8 răspunsuri:
| Bluu08 a răspuns:

Kazi este in franta, si va face muzica acolo, uite o melodie de prin Octombrie-Noiembrie 2012.

| Bluu08 a răspuns (pentru Bluu08):

Am uitat sa spun ca si-a schimbat numele in Regis Osmund. Pace.

| FanChimii explică (pentru Bluu08):

Mersi fain.dar de unde stii?

| Bluu08 a răspuns (pentru FanChimii):

M-am informat, dupa site-uri sau de la lume. si sunt fan Kazi tongue

| FanChimii explică (pentru Bluu08):

:d. me too.

| Warhead a răspuns:

Sunt singura care nu ştie cine e Ploae?

| CautNume a răspuns (pentru Warhead):

Nici eu nu stiam pana sa caut pe net... daca nu asculti gunoaie penibile ce vor sa semene cu rap-ul te sfatuiesc sa nu cauti.Cu alte cuvinte daca mai vrei sa mai auzi, nu cauta, te previn straight face

| FanChimii explică:

Daca nu stiti, nu va invita nimeni sa raspundeti. intrebarea e pentru fani.