| Lentimnml a întrebat:

As dori sa aflu cum se numeste melodia din emisiunea "Romania te iubesc" de la minutul 2:55 http://romaniateiubesc.stirileprotv.ro/......razii.html

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Aia nu e o melodie propriu-zisa, e doar o muzica ce se pune pe fundalul filmelor, emisiunilor in general.

| Lentimnml explică (pentru Bondarel99):

Pai si cum ai vrea sa-i zic slagar? laughing

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu cred ca e o melodie anume.e un fundal si nu cred ca are o denumire anume..totusi poate se gaseste cineva sa te luminezehappy
O frumoasa zi sa ai de Mos Nicolaehappy

| Lentimnml explică (pentru caramela):

Trebuie sa fie pentru ca am auzit`o pe coloana sonora a unui film.(dar nu`mi amintesc exact filmul).