| vreaumuzica a întrebat:

As dori sa stiu ce va place la site-ul http://vreaumuzica.ucoz.com si ce nu va place la acest site.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Băi, fără supărare, appearance-ul site-ului e bun dar ceea ce îl face foarte de rahat e muzica idioată de pe el, și știrile alea și mai idioate. Pune și tu altfel de muzică pe el și poate s-o găsi cineva să te aprecieze.
Baftă

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Serios, ce e asta?laughing

| vreaumuzica explică:

Ce mai de ajutor esti du-te dati un cap patrat ce ai in gura ai de o porti degeaba, ai? ce zici?

| vreaumuzica explică:

Cu ce incurca meniul de la vortex in afara ca e freee? de fapt toate sunt free de pe site (parerea mea ca nu isi merita investitia) investesti bani timp si apoi primesti raspuns gen Woodenpints sau "Serios, ce e asta?" era pierdut omu, cu ceasul ai dreptate ma mancat ma mancat era bine mersi inainte dar na...cand te mananca te manancalaughing

| vreaumuzica explică:

Mah Woodenpints sa mor eu daca tu nu esti cel mai bou om de pe situ asta, poate alti oameni mai asculta si altceva in afara de rock nu?
daca tot e site pentru download muzica ce ar trebui sa pun?
Rock ca ai tu parul lung si un myspace de gunoi?
in fine ...stii vorba "de unde nu ii nici Dumnezeu nu cere"

| vreaumuzica explică:

Dar acum?laughing)

| HouseNation a răspuns:

E dragut.mi se pare tare