| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu niste melodii rap, unde se regasesc versuri despre satanisme, iluminari, bani, faima...Ex. mic : Eminem - Lose Yourself, Rihanna - Umbrella. Cine spune mai multe melodii legate despre acest subiect primeste

Răspuns Câştigător
| Rakky a răspuns:

Eminem - My darling;
Eminem - Rain Man;
Bad Meets Evil - Fast lane;
Lil Wayne - Got money...
[si multe altele. sper ca ti-am fost de ajutor big grin]

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru Rakky):

Genu meu de muzica...happy

12 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu vreau sa te cert sau ceva si nici sa te superi pe mine dar incearca sa citesti prima data pe subiect si revin-o apoi. ''Satanisme'' ''Iluminari(?)'' etc. Probabil te referi la Illuminati. Din pacate mi-e clar ca nu prea ai habar ce reprezinta subtilitatile acestor termeni. Totusi, iti recomand sa asculti Haarp Cord, mai ales albumul '' Vremurile din Urma''.

| Urpaniel a răspuns (pentru TheAce):

"Iluminati"?
Watch The Throne, Kanye West şi Jay Z.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru TheAce):

Ma te iau direct : daca ai venit aici sa te bagi in seama, stergeti comentariul tau. Atat iti zic. Am pus o intrebare, si tu vi cu "a pai stii..." las-o naibi de treaba ca te bagi aiurea in seama.

| TheAce a răspuns (pentru UrSuL3Tz):

Sa ma bag in seama_ Prietene, eu sunt pe acest site pentru a ajuta tinerii, printre care si pe tine. Totusi, nu pot sa fiu indiferent la semi+doctia care persista din pacate. Cata vreme scrii compet gresit si se vede de la o post ca nu stapanesti niste termeni, e perfect normal sa te atentionez pentru a nu mai repeta greselile. Daca nimeni nu o face cineva trebuie sa o faca. Se poate ca tie sa nu-ti convina. Nimanui nu-i convine cand cineva mai mare si mai experimentat vine si ii spune ca vorbeste pe langa subiect insa de celel mai multe ori e necesar. Consider asadar ca te-am ajutat dublu. In primul rand pentru ca ti-am deschis ochii si mai apoi pentru ca ti-am specificat trupa care incorporeaza in versurile sale lirici despre Illuminati (atentie, e Illuminati nu cum ai scris tu). Faptul ca tu ai postat un comentariu care incepe cu ''ma, te iau direct'' unui scriitor care incearca sa te ajute spune cate ceva despre tine dar probabil e varsta de vina. Oricum, nu uita ca scopul in viata asta e sa adunam cat mai multe informatii, sa ne hranim sufletul cu lectura si sa nu ramanem impasibili la informatiile din jurul nostru. Eu unul imi rup zilnic aici la birou minim 1 ora pentru cei ca tine, pentru generatia tanara care vine din urma si care are nevoie uneori de sfaturi, alteorie de un imbold iar uneori de cate o mustrare, cum e cazul de fata. E treaba ta cu ce ramai din ce ti-am scris eu, dar eu sper ca tu sa fi prins chintesenta.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru TheAce):

Ce incepi tu sa spui mai sus, e ca te aperi degeaba esti un ratangiu. Bagati in continuare in maicata si hai valea.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru TheAce):

Nu te mai baga in vorba daca nu sti sa raspunzi la subiect, oamenii care se dau destepti *(pentru ratatii cu aptidudine ca tine ). Invata sa nu spui ''imi bag'' dati 2 palme si hai pleaca. Acum sa comentezi cat vrea muschiu tau dar iti zic din start. Nu-mi pasa! copil incult ce esti. Omule am pus o intrebare nu suntem la ora de romana sa ma critici hapsanule.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru TheAce):

''imi bag'' ma refeream in cuvintele tale. Stii ce? Nu ma atingi deloc la inima!

| TheAce a răspuns (pentru UrSuL3Tz):

Stii*, da- ti* etc. Copil? Prietene am de 2 ori varsta ta. Oricum, am vrut sa te ajut, se pare ca nu se poate. Te voi raporta insa acum. Ai si ignore de la mine si nu numai. Dupa ce ti se va termina bann-ul de pe site sper sa iti revizuiesti comportamentul.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru TheAce):

Asa du-te si impuscate. hai pa pustiu

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru TheAce):

Comportamentul il am din nastere tu esti doar un retard cu aptitudine. Sau asa te crezi

| TheAce a răspuns (pentru UrSuL3Tz):

Prietene icnearca macar sa injuri corect. E impusca-te (cu cratima). Imi pare sincer rau pentru tine si pentru comportamentul tau dar nu am putut sa nu te raportez. Sfatul meu: incepe sa citesti, vei avea mare nevoie. Ma ofer sa iti trimit gratis volumele mele. Sigur te vor ajuta. PS: Comportamentul de acest gen pe acest site nu face decat sa te excluda complet din cercurile formate din oameni cu coloana vertebrala.