| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu un site de unde pot descarca toate melodiile(direct gen fisier arhiva ) trupei Parazitii. Multumesc

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Foloseste http://www.youtube-mp3.org/

Aici poti copia linkul de pe youtube a unei melodii a cantaretului/trupei favorite, in cazul tau Parazitii si o poti converti intr-un fisier mp3, mp4 etc.
Eu pe acesta il folosesc.
Dar daca vrei un site poti incerca www.trilulilu.ro/muzica

Numai bine

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da dar cred ca nu ai inteles bine mesajul...ma refeream ca vreau sa imi dea cineva GEN un site pe net in care se afla intr-o arhiva(gen) toate melodiile al trupei Parazitii. multumesc pentru raspuns dar nu este cel bun mai astept si alte raspunsuri si pareri... pace