| rrradu a întrebat:

As putea sa atasez unei! chitari acustice! o doza pentru! chitara electrica!. Apoi sa o conectez la un amplificator electric

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Planuri marilaughing. Ar suna super de rahat daca ai atasa o doza electromagnetica obisnuita, gen sa pui un EMG pe o acustica. Iti trebuie o doza piezo, gasesti pe orice site de instrumente. (ma feresc sa dau exemple pentru ca am fost acuzat de cateva ori ca fac reclama la unele site-uri, asa ca ma lipsesclaughing )

Răspuns utilizator avertizat