| anonim_4396 a întrebat:

As vrea melodii asemanatoare

https://www.youtube.com/watch?v=Nioflv9Xn5I

partea care imi place incepe la 1:50. ascultati tot de acolo pana la sfarsit ca sa intelegeti bine ce vreau. Mersi anticipat!

21 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ameno, Enigma... bla bla big grin

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Astea le ascult diseara ca am vazut ca sunt multe melodii. oricum esti oarecum pe drumul cel bun. nu are coloana sonora asa puternica ca melodia de sus dar am ascultat una si mi- a placut. vvad diseara pe toate

| Kaℓi a răspuns:

Imi aminteste putin de Blind Guardian https://www.youtube.com/watch?v=w7tXYOAoLPM

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Hmm chiar daca nu e ce cautam cred ca e singura melodie pe langa ce cautam.

| anonim_4396 explică (pentru Sociopat):

Nu e rea dar as fi preferat ceva cu o linie melodica mai puternica gen melodia mea. mersi oricum sociopatule laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Primele 4 sunt bune, ultimele 2 nu. nota 4 pentru incercare macar

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si e vina mea ca nu asculti tu AA?
4? Nu, merci no talking.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zi mersi si de ala. voiam sa iti dau 2 ca ai incercat si dat gres, dar hai cica ne cunoastem si am inmultit cu 2 ce meriti

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am dat 6 link-uri.
4 bune, 2 nu bune.
Si tu imi dai 4, dar de fapt era 2, dar prin influenta ai mai dat 2.
Prost stai cu matematica straight face.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti prea desteapta pentru binele tau laughing. ti.am dat 2 ca asa am vrut eu nu are treaba cu cate melodii mi-ai dat sau mai stiu eu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

straight face Nu-mi place deloc deloc logica ta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cine a spus ca trebuie sa iti placa tie? laughing revin pe seara poate gasesc melodii mai bune din partea ta, daca nu ramai cu 4.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dezamagitor nu am ce zice straight face. nu ai mai adaugat nici o melodie asa ca iei nota initiala pentru dezamagire, 2.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eh,atunci sa-ti fie in bafta.
Am cautat aseara melodii, m-am dat cu treaba, am uitat de meodiile tale si m-am uitat la un film.
Ar mai fi astea :-? :
https://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts
https://www.youtube.com/watch?v=ieGO-7RqEHg
https://www.youtube.com/watch?v=fdWtIboYLEg
https://www.youtube.com/watch?v=Tj75Arhq5ho

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prima si ultima sunt bune, celelalte 2 nu. deci ramai cu 2 sad. mersi oricum. ca tot vorbim de 2, 2 dupa ceafa big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

-__- Vai de viata ta.
Nu stii ce-i bun.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai degraba eu iti pot zice ca nu stii ce este bun laughing

| anonim_4396 explică (pentru 1DeadMemories):

Prima e ciudata rau, a 2 am mai auzito. oricum, mult prea departe de ce voiam dar mersi oricum