| theprettyreckeless a întrebat:

As vrea sa aflu ce parere aveti de Natalie Horler-Cascada. pe mine ma impresioneaza foarte mult vocea ei, de exemplu cand canta aceasta melodie
http://www.youtube.com/watch?v=-dngD2kBdMc&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Mie pana acum imi place foarte mult. Nu e ca alte "vedete" a caror reteta a succesului sunt scandalurile pe banda rulanta, aparitii nud etc. Cum ai spus si tu are o voce buna si succesul ei se datoreaza talentului.big grin
Ca aspect e foarte frumoasa big grin desi a fost criticata de unii tembeli angry fiind cica grasa. Oricum fizicul ei e super pe langa a altor anorexice care se dau in spectacol numai ca sa isi faca publicitate.
Concluzie: e super tare.big grin

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Ca are o voce frumoasa.pa

| Casandra a răspuns:

Are o voce super. e tare

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Mie imi place foarte mult de ea si vocea ei! Si iubesc trupa Cascada.