| yodenymarya a întrebat:

As vrea sa am id lui puya. L-am cautat in mai multe locuri si nu l-am gasit. Nu imi puteti spune si mie care este, daca il stiti?

Răspuns Câştigător
| VladyCristian a răspuns:

Fiecare "vedeta" are un fel de impresar care intra pe mess in locul lui pentru a vorbii cu fani. Apropo... dupa chestia facuta de puya la Baia-Mare, pentru mine nu mai reprezinta nimic. Caracter zero straight face. sa-i fie rusine

301 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

E nu cred ca Puya are timp sa stea pe messwinkingTotusi e vedeta...nu are timp el de asa cevabig grin Nu crezi?big grin

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu, nu stim. @themarker: ce a facut la baia mare!?

| Happy a răspuns:

L-am gasit si eu pe youtube. dar nu garantez ca asta este.winking. oricum ti-l dauwinking dragos_gardescu_puya big grin

| Diana7383 a răspuns:

Puya_barosanu_boss_de_boss intra desswinking

doamne crezi ca daca ar avea id sau ma rog crezi ca ar vorbi cu tinestraight face? si nu zic ca am ceva cu tine dar nu ar vb cu nimeni pentru ca el e "vedeta" vai d kapu` lui happy

| Cristina_3547 a răspuns:

Puya poate are id dar chiar nu cred ca intra pe mess. Daca e sa primesti id-uri ca fiind ale lui Puya si chiar vorbesti cu el, e posibil ca cineva sa te ia peste picior.

| GabytzGabytzu a răspuns:

Puya nu este cel care siar pune asemenea id-uri adica Puya_barosanu_boss_de_boss sa fim seriosi

| danutz_8631 a răspuns:

Si eu as vrea sa am id-ul lui Michey Mouse.

| Biiiby a răspuns:

Eu il stiu pe al lu' miley cyrus:hope_destiny2002

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il am eu e puya_dg_mafia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya_hiphap asta este id lui puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si eu il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id lui este dragos_gardescu10 ii adevaratul id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu id lu puyaa sunt un mare fan de a lui e cel mai tare din la familia stiu toate melodiile ale luie tare rau de tot il iubesc multkisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boi, voi nu vedeti ca fiecare da alt raspuns! daca puya are id nu cred ca ar sti vreun fan de al lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa am ID lui Miley Cyuars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as crede ca ar intra dr presupun ca intra id lui e "puya_puiu" sper sa intre ca si eu il am happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id lui puia este puya_sisu_1994

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id este puya_00_muzica33

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da idiul lui puya e puya_sisu_1994 sau puya_barosanu_boss_de_boss eu le am pe amandoua! happy dar, nu stiu daca e adevaratul puya! idiul meu este karina_sue. love!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uys_puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id puya = dragos_gard_puya El m'i la dat in vacanta de vara cand m-am dus in salajan cu o verisoara de'a luihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede clar ca nimeni nu are niciun id al lui PUYA...de unde sa aiba id-ul lui? Sa fim seriosi acum.pe bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba n-are nici o logica cine draq sa aiba id lui doar nu e prost sa dea la toti cocalari straight face ce tot atata eu nu inteleg eu nu l-as da la nimeni ca m-ar stresa toti straight face e un raspuns anonim de la bizZu id meu este styllePPR happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este puya@ClubWish

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pa ha si tu id lui puya >?crying( nu al am damil tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiu eu
dar cer 4 euro orange si dau mai multe iduri de cantareti george hora kamelia sisu alex id:robert_mesi43

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya_puya.hop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lu impresaru lu puya si este foarte adevarat pentru ca am vn cu el si cu puya.nu e vrajeala.id este lucky_luchiano2003

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya-tare sou