| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a întrebat:

:-)
Imi puteti spune si mie daca stiti un pret la telefonul asta LG Town GT350.
Pe net am cautat si nu am gasit nimic.straight facePoate stiti voi:-)
Dau fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Eu mi l-am luat cu 650 ron. Direct din magazin. Fara abonament.happy

2 răspunsuri:
| KatJolie a răspuns:

Am cautat, "pret necunoscut inca" [http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/tag/LG+Town] insa am gasit pretul in lire...adica £69. 95

| zdrux a răspuns:

Nu e necunoscut! Preţul este de aproximativ 150 €. În banii noştri, însemnând în jur de 650 Ron.