| Slothx a întrebat:

Pentru astia care stiti...imi puteti spune cum pot sterge ceva din LastActivityView?
Am cautat si pe yt si n-am gasit nimic.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in prefetch si sterge tot ce e acolo, simplu.

| Slothx explică (pentru anonim_4396):

LastActivityView este un program in care poti sa vezi ce fisiere ai accesat pana acum. Stiu ca poti sterge de acolo, dar nu stiu cum. Mersi oricum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Slothx):

Stiu si eu ce e, apasa windows key, scrie prefetch si sterge toate fisierele de acolo. Nu e asa greuwinking

| Slothx explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult frate. Am reusit cu ajutorul tau. Pace!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Slothx):

Cu placere.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu te mai uita la pornache...
Ce sa facem cu prostiile alea de funde, da si tu o bere ceva...