| MoonShadowxB a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o chitara. Credeti ca asta ar fi buna? http://www.mezzomusic.ro/pages.php?d=4&ids=1&idc=3&idsub cat=30&sel=394
P. S.: Sunt incepatoare!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Ooo, e superrr! Plus ca esti incepatoare, deocamdata nu ai nevoie de Ibanez laughing. Eu am inceput cu ibanez, anyway. era mai scump. Si nu am primit decat chitara, fara husa, fara pene, fara tunner. Are si un pret super bun. Si Tenson nu e o firma reabig grin. Iti urez multa, multa bafta, multa rabdare si sa te tii de chitara pentru ca e un intrument foarte frumos. big hug

2 răspunsuri:
| alex_3603 a răspuns:

Este foarte buna mai ales ca este laun pret bunbig grin

| DanyStelistul a răspuns:

Cumparati poate devi cineva...in viata asta de kacatlaughing