| Adriana_Valeria_1990 a întrebat:

De unde iau bilete pentru concertul "Lala Band" la Arenele Romane? puppy dog eyes Cat costa unul? :X

3 răspunsuri:
| lola9 a răspuns:

Biletele la concertul lui "Lala Band" depinde de categoriile :VIP - 300 LEI, CATEGORIA 1 - 100 LEI, CATEGORIA 2 - 70 LEI, CATEGORIA 3 - 50 LEI, CATEGORIA IV - 35 LEI.Atata stiu sper sa te ajute iar de unde iei bilete poti cauta pe internet.O zi buna

| lola9 a răspuns:

Biletele la concertul "Lala Band" depinde de categoriile:VIP - 300 LEI, CATEGORIA 1 - 100 LEI, CATEGORIA 2 - 70 LEI, CATEGORIA 3 - 50 LEI, CATEGORIA 4 - 35 LEI.Atata stiu despre preturi a si despre de unde cumperi cauta pe internet sper sa te ajute informatiile mele.O zi buna!

| Memewna a răspuns:

Pai uite un site http://www.eventim.ro/......event.html de unde poti cumpara bilete :). Acum depinde un bilet VIP am impresia ca costa 300 lei, oricum vezi tu :) :*