| bbyyyyyyyy a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un microfon din ala pentru karaoke dar nu stiu de unde sau macar cum se foloseste. Daca mi-ati putea da niste siteuri sau ceva. FUNDA

1 răspuns:
| DarkSmile a răspuns:

Eu mi-am procurat centru muzical + cadou set karaoke [disc si un microfon].L-am luat de la un supermarket. Poti si tu sa iai doar microfon de la vreun supermarket cu tehnici electronice.Se foloseste usor.Firul de la microfon il introduci in DVD, ca sa-ti explic, e o gaura mica, rotunda, poate avea si simbolul unui microfon.Alegi apoi optiunea din DVD, si ar fi bine sa ai si un disc cu karaoke. Poti sa te folosesti si de notebook, daca il ai.Pentru mai multe detalii te uiti la instructiune.