| roxanyk_2677 a întrebat:

Buna am 12 ani si nu stiu daca e bine sa ascult b. u. g. mafia, arssura, metalica, puya... o fi bine?

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Metallica da. Restul nu.
laughing
Bafta

| WhiteWolf7 a răspuns:

Eu zic Metallica, dar totousi nu te forta ca nai sa intelegi trupa daca nu-i nu-i pricepi, si nu te regasesti prin acele ritmuri si mesaje ca degeaba asculti, asa ca asculta trupa in care te regasesti si care iti prieste tie.Totusi bine ca ai zis ca ai 12 ani ca altfel ma luam la harta cu tine de ce n-ai scris bine metalica(Metallica) si de ce ai enumerat arta printre gunoaie.

| WhiteWolf7 a răspuns:

DAAAAA e foaaarteeee educativ rap-u.sigur cum sa nu.

| Moonster a răspuns:

E cam ciudat sa asculte o fata puya b.u.g mafia, poate te crede lumea pe invers da daca iti place asculta

| Cromasston a răspuns:

Daca iti place...nu vad dc nu ai ascultahappy.dar cred ca ar fi bine sa asculti numai rapwhistling(e educativ)

| Flöricicä a răspuns:

Daca iti place, e logic ca poti ascultalaughing.Nu vad problema.winking

| KiddoC a răspuns:

Atâta timp cât îţi place nu văd care ar fi problema. Am aceeaşi vârstă ca şi tine şi ascult mai mult rock (chiar şi gotic) şi mă simt bine. Nu există o vârstă pentru muzică!