| ioa_9738 a întrebat:

As vrea sa stiu cate ceva despre AN CAFE si D=OUT
As vrea sa stiu cum sa devin un CAFE KKO
Si as vrea un nume anime ce indei aveti?

1 răspuns:
| Allegria a răspuns:

"as vrea sa stiu cate ceva despre AN-CAFE "
in primul rand daca iti doreai foarte mult incepeai sa cauti reviste/google si altele, dar e bine ca ai inceput.
ca sa devii un cafe kko trebuie sa simti asta. uneori esti influnetat de anturaj! gandeste-te de 2 ori, ok? si acum sa incep sa iti zic cate ceva despre an cafe:sunt o formatie rock din Japonia care s-a format in 2003.membrii trupei: * Miku
* Takuya
* Kanon
* Yuuki
* Teruki
ca sa intelegi ceva din muzica lor si despre ei trebuie sa ai habar de limba engleza si de putina japoneza.adopta stiulul lor(fizic, bineinteles)si lupta pentru ei daca iti plac! si continua sa te informezi.pupici.PEACE!