| SakuraTheCherryBlossom96 a întrebat:

As vrea si eu sa ma relaxez seara tarziu.Stie cineva vreun site cu melodii relaxante?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

9 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uyMC5MJYOZ8&feature=fvst
e super melodia si e relaxanta :P

o zi buna:)

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Melodiile celor de la Abis mi se par relaxante. Uite un link unde poti sa le asculti: http://www.myspace.com/abisromania

| pepenerosu a răspuns:

Mi se par relaxante melodiile celor de la 10 years.

| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, mai jos ai un intreg album de muzica de relaxare. e extraordinar si ti-l recomand din suflet. il vei gasi sub denumirea: "muzica de relaxare - Zentiva" sau daca nu, atunci cauta doar Ian Clarke. auditie placuta!
• 1. Ian Clarke, Simon Painter / Booraye (2:33)
• 2. Jamie Winchester, Tibor Bornai / Soaring Above (3:00)
• 3. Matthias Wittwer, Clements Schweikhart / Beautiful Highlands (3:03)
• 4. John Pitman / Country Walk (1:39)
• 5. Dean Landon, Anika Paris / Do Heroes Dream (3:38)
• 6. Sandra M. Levy, John J. Hayes / Old Covered Bridge B (2:20)
• 7. Cy Jack, Duncan Aran / Tuiraid Iain Ruabh (4:13)
• 8. Lindsay Tomasic / Mysteries A (2:35)
• 9. Lindsay Tomasic, Lisa Rapport / Old 41 A (2:51)
• 10. Jamie Winchester, Tibor Bornai / Mediterranean Trip (2:32)
• 11. Quito Colayco / Mystic Veil (3:27)
• 12. Ian Clarke, Simon Painter / Knockanore Hill (3:18)
• 13. Geoff Bastow, Jim Harbourg / Heavy Heart A (2:22)
• 14. Clair Marlo, Alexander Baker / Feather In The Breeze (2:10)
• 15. Michael Bräumer, Uwe Clemens / Wild Flowers (2:31)
• 16. Ryan James, Matteo Imbrianti / Drones (3:04)
• 17. Matthias Wittwer, Clements Schweikhart / Mediterranean Sea (2:32)

| Ianaaable a răspuns:

Incearca Oliver Shantiwinking

| casperboyy a răspuns:

Am gasit mai nou o cantareata australianca absolut divina. Sia se numeste. Poti sa incerci. Uite aici un videoclip http://www.youtube.com/watch?v=fSts_0sCUeg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu niste melodii cu sunetul ploii, fulgere si alte chestii daca vrei trimite mesaj pe privat cu id tau, astept raspuns

| blonda_1282 a răspuns:

Melodiile cele mai relaxante pentru mine sunt cele de la Cafe del Mare si poti sa cauti si Chill out Ibiza