| DaVà a întrebat:

As vrea si eu un site sigur, de unde as putea cumpara cateva albume Parazitii(Tot ce e bun trebuie sa dispara, Slalon printre cretini rmx edition) sau Cheloo, Ombladon, Bitza.

PSbig grine preferat as vrea sit-uri de specialitate(nu okazii sau ebay), daca nu, macar sa fie nou.

1 răspuns:
| Crashhunter a răspuns:

In primul rand e Slalom, in al doilea rand intra pe Trilulilu la muzica.Acolo cand asculti o melodie iti apare melodia de cumparat mai jos.Nu stiu cum merge cu albumul, dar poti incerca si un YOUTUBE DOWNLOADER. In rest, toate cele bune.