| anonim_4396 a întrebat:

Asa sa fie, cum zice melodia asta?

http://www.youtube.com/watch?v=AGmwE8ypxnM

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Melodie mai adevarata ca asta nu am auzit in viata meawinking

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Versurile melodiei sunt foarte adevaratewinkingPrietenii adevarati sunt greu de gasit si daca ii gasesti nu trebuie sa ii lasi sa plece niciodatwinkingMulti dintre oameni se dau drept prieteni si de fapt ei sunt cei care iti fac cel mai mult raustraight face
Cand alegi un prieten, trebuie sa fi foarte atent.winking

| SweetCandy a răspuns:

Asa e...Cand prietenii iti intorc spatele
Da-le un sut in fund...

trist dar extrem de adevarat...straight face

| emy a răspuns:

Din pacate, cam sa e.In ziua de astazi, prieteniile adevarate sunt din ce in ce mai rare. Dar e bine ca inca exista.Sa ne rugam lui Dumnezeu ca acestea sa se "indeseasca"!

| alexdop21 a răspuns:

Da este adevarat cu treaba asta! Sunt prea puntini prieteni adevarati, dar e bine sa ai putini, decat multi pe care iti pui baza si atunci te lovesc cel mai tare!

| oaiapufoasa24 a răspuns:

Melodia e foarte draguta. Si e adevarat ce spune...

| minadi a răspuns:

Din pacate, da..