| anonim_4396 a întrebat:

Ascult muzica rock la maxim toate subgenurile si mama zice mereu sa o dau incet ca ce ascult toate porcariile astea... ziceti-mi cum sa ii explic sa ma lase in pace...ca e nebuna!
dau funda!

2 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

Las-o tu în pace, crede-mă degeaba explici, tot ce vrea ea o sa înţeleagă.Aşa că nu te obosi cu explicaţii şi tot tacâmul, o să te lase ea în pace dacă o ignori.

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai...explica-i ca tie(acum) aceste melodii iti plac. cum tu nu-i critici muzica ei(daca intr-adevar nu i-o critici) sa nu ti-o critice nici ea. plus ca asa esti tu si ar trebui sa te accepte, iar daca tu. asculta la casti succes