| DracuIa a întrebat:

Are ceva daca mereu ascult muzica?big grinD
non stop si cand dorm doar ca o pun pe 7 la volum ff incet dar se audee nu pot sa stau fara muzica, stii cum se zice: music is my life laughing no asa si la mine musica si zona de confort =]] natura rock electronic chestii trestii fete big grin

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

I feel u

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Chiar daca pare relaxant nu este tocmai asa.
Trebuie sa lasi si creierul sa se odihneasca deoarece daca il agiti continu te vei simti obosit si vei avea probleme de concentrare

| SilentRain a răspuns:

Si eu fac la fel big grin, ai grija ca muzica la casti deterioreaza auzul in timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic daca asculti mereu muzica, ajuta psihicul. Insa sa nu asculti la un volum mare ca s-ar putea, şanse 100% sa apara probleme auditive destul de grave.

Răspuns utilizator avertizat
| RickyXDD a răspuns:

Nu e problema. fix asa sunt și eu, dar daca asculți prea mult cu căști de telefon posibil sa te doară puțin capul.

Răspuns utilizator avertizat