| moshulescu a întrebat:

Asculta careva pe aci muzica techno gen Rhadoo, Nusha si DASQ?

5 răspunsuri:
| Ionutzz666 a răspuns:

Zici ca e trio techno band laughing mama daca ar fi sa bage toti 3 b2b pe scena iti dai seama ce ar iesi lmao ar veni extraterestrii peste noi
Vrei techno cauta frate Drumcode sa vezi acolo smecherie

| AlinAllout a răspuns:

Dap inca exista oameni ca noi laughing

| RafaelaSirko a răspuns:

Dj magda

| tevaddarnuteaud a răspuns:

Mai mult hip hop si trap, imi plac si astia dasq si nusa au bubuiala frate mai putin rhadoo ala Muzica cu bass mult frate sa fie

| angrybirds22 a răspuns:

Gen Rhadoo nu, ceilalti sunt pe dark si hard techno mai ales Nusha. Eu ascult techno ocazional iar in mare parte sunt innebunita dupa drum and bass si dubstep.