| carminastx a întrebat:

Ce parere aveti despre DASQ si muzica lui? Va place?

9 răspunsuri:
| Ionutzz666 a răspuns:

Despre DASQ nu stiu ce parere sa am pentru ca nu il cunosc personal dar despre muzica lui am o parere buna, e foarte original.
Hai cu el la rave party, multa lume asteapta de mult timp sa il vada cum mixeaza. Vrem technooo si multaaaaaaa apaaaa laughing))))))))))) ia-llll

| EdySauce a răspuns (pentru Ionutzz666):

Ca sa intre pastilele mai bine huh? laughing

| AlinAllout a răspuns:

E faina, merge cu multa apa si cu multe perechi de tenesi

| EdySauce a răspuns:

laughing nu sti cum sa faci sa dai de el este

| suntciumpalac a răspuns:

Prea bubuiala

| tevaddarnuteaud a răspuns:

Am ascultat pe masina si rupe basu are numai piese de zici ca sunt tancuri laughing trepideaza plafonu

| traditieromaneasca a răspuns:

Uita de dasq si hai sa ne ****

| asura75 a răspuns:

Cam dark pentru mine

| ridersonthestorm a răspuns:

Fain baiatu are muzica buna, no comment. Mai ascult din cand in cand pe Youtube de obicei cand fac treaba prin casa sau cand conduc. Am dat de muzica lui random prin playlisturi pe Youtube si mult timp nu am stiut ca e roman, am crezut ca e un fel de formatie de pe afara.
Cea mai smechera piesa de la el mi se pare Infinity, are un vibe din ala de zici ca e din filme cu vampiri gen Blade