| maduuu_6167 a întrebat:

Asculta cineva Nirvana? Si ce parere aveti de muzic lor cat si de regretatul solist Kurt Cobain?

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

A fost una din puţinele formaţii care se pot numi geniale în orice privinţă. Kurt era un genial, de asemenea, probabil genialitatea lui a fost provocată de problemele sale psihice...

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Ascult Nirvana, muzica lor e bună, una dintre trupele de alternativ care au făcut istorie.
Kurt Cobain, cum s-a mai spus, a fost un geniu. Îl respect din toate punctele de vedere şi regret enorm că nu mai este printre noi.

| FucktheSystem a răspuns:

Nirvana e o formație genial, pur și simplu genială.
Ce părere am despre muzica lor? Nici nu cred că are rost să mai comentez, cum am zis e o formație genială deci și melodiile sunt al fel.
De Kurt îmi pare rău că a murit înainte să mă nasc eu... chiar am și fost la mormântl lui, un om genial.

| dudu13 a răspuns:

Nu ascult Nirvana, dar ii respect pentru tot ce au facut.E o formatie buna, dar nu este pe gustul meu.Bafta!

| AudImagini a răspuns:

Genial este puţin spus pentru ceea ce e Nirvana.
Cât despre Kurt Cobain mi'aş fi dorit să trăiesc şi eu înainte ca el să se sinucidă. Mi'aş fi dorit şi eu să fiu printre fanii de atunci.

Ce coincidenţă, chiar acum ascult Lithium.

| xDeiiax a răspuns:

Nirvana este drogul meu.happy, cat despre Kurt... poate ca a facut un bine murind pentru ca asa ramanem cu imaginea lui buna in minte, daca se "prostea" si el, oricum un geniu...Nirvana for ever!