| PunkBuster a întrebat:

Ce parere aveti Kurt Cobain a fost omorat sau s-a sinucis?

6 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Eu sunt o mare fana a lui Kurt Cobain(cel mai mult imi place melodia About a girl). Sincer, cred ca s-a sinucis pentru ca atunci cand a fost gasit impuscat, scrisoarea de adio a fost adresata prietenului sau imaginar din copilarie, ceea ce inseamna ca nu toata lumea stia ca el a avut un prieten imaginar si cu siguranta ucigasul ar fi scris scrisoarea de adio pentru altcineva. O seara frumoasa!

| Duucu a răspuns:

Kurt Cobain e mort?

| Weyland a răspuns (pentru Duucu):

Toplel

| Duucu a răspuns (pentru Weyland):

N-are sens.

| Hevnoraak a răspuns:

Da legişti au demonstrat că s-a sinucis din câte îmi aduc aminte.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Geniu al muzicii! Îl iubesc și tare mult mi-aș fi dorit să fi mers la un concert de-al lui, păcat că m-am născut mai târziu.
Eu am auzit și am citit că a murit de supradoză de droguri. Adică sinucidere.
Dar cred sau mai mult ca sigur s-a sinucis. Pa, pa.