| Ghindă a întrebat:

Ascultai Tokio Hotel, sunt chiar super buni. Mai bine Tokio Hotel decat niste manele fara sens. Puteti asculta hip-hop, rock, pop, pop-rock etc. Dar pe mine manelele ma dezgusta.:-&

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Cornel ai niste comentarii stupide
Si eu ii ador pe cei de la TH.

9 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Si care este intrebarea?happy

| Petronela a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere cu tine.Mai bine ascult th decat manele.

| Andreea_8014 a răspuns:

Nu ascult nici Tokio Hotel nici Manele
laughing
Ascult Queen, Aerosmith, Pasarea colibri, Iris.si multe altele.
de acest gen.

| Andreea_8014 a răspuns:

@Iubesc limonada
Cornel are dreptate.@Ezekie a zis "Ascultati Tokio Hotel, sunt chiar super buni.Mai bine Tokio Hotel decat niste manele fara sens. Puteti asculta hip-hop, rock, pop, pop-rock etc. Dar pe mine manelele ma dezgusta.:-&
A sunat ca un indemn. Dupa super buni, nu a pus "? "

| Andreea_8014 a răspuns:

Woow
Am primit Stupid la ultimul meu raspuns.doar pentru.ca am facut o afirmatie!
Genial!
laughing)

Si am primit stupid si pentru.ca nu ascult nici manele nici Th laughing)
rolling on the floor

| Ghindă explică:

Cornel, intrebarea era daca asculti TH sau manele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! ii ador pe baietii de l tokio hotel!

| EmmyK a răspuns:

Da ai perfecta dreptate...Si eu urasc manelele.In rest acullt detoate.big grin

| cookie_8788 a răspuns:

Urasc manelele! nu ascult th...ascult three days grace, marilyn manson, korn, silverstein...