| loveyousomuch92 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna asculta manele!sad eu nu pot sa suport manelele! am incercat sa ii recomand o trupa sau un cantaret dar nu! am reusit sa o conving sa asculte tokio hotel, sincer mie nu-mi place dar e bine ca ea asculta! ma puteti ajuta? ea e o fata stilata si cu bun simt! nu stiu cum poate asculta MANELE! va rog! am nevoie de ajutor!crying

Răspuns Câştigător
| s.m. a răspuns:

Pai, i.ai zis vreodata ca nu suporti manelele? poate daca ii vei spune va incerca sa nu mai aculte manele (cand e in preajma ta cel putinhee hee )

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa o faci sa nu mai asculte manele happyE treaba ei ce vrea sa asculte big grin Cea ce conteaza este ca voi sa va intelegeti binehappy
Fiecare are pareri diferite happyNu poti sa o faci sa nu mai asculte manelewinking

| thegreatgatsby a răspuns:

Asa cum si tie iti place un cantaret si ei ii plac manele. Si eu o ador pe Britney Spears, dar la petreceri e imposibil sa nu dansezi de 2, 3 ori pe o manea.winking

| Marii a răspuns:

Si prietena mea cea mai buna asculta manele, dar stia ca mie nu-mi plac si nu le baga cand eram impreuna. Dupa un timp, printr-o minune, a inceput sa asculte si alte genuri si a lasat manelele.
Sper ca si tu sa ai parte de o minune. Sau daca nu, cand mai esti cu ea baga niste muzica ritmata, house, pop. orice (in afara de rock, ca ascultand manele cred ca uraste stilul asta), si poate ii va placea si o sa vrea sa asculte mai multe de genul acela.happy

| Marii a răspuns:

Si numai spuneti ca la petreceri trebuie sa dansezi si pe manele, exista mii de melodii pe care le poti pune si niciuna sa nu fie manea!

| AnaisC a răspuns:

Pai, cred ca daca are i pod, sau altceva, poti sa il ia ca pretext ca vrei sa acs, si u ceva manele, il ei la tine acasa si ii bagi cateva mel, care crezi u ca i se potrivesc, daca zici ca ii plac manele incepe cu ceva usor nu o baga din prima pa pop, incearca bug mafia, sau puya, oricum succes

| Klara a răspuns:

Mai bine ascult Jean de la Craiova alias Michael Jackson, decat Tokio Hotel, reallyrolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

Scuza-ma dar eu nu inteleg ce ai tu cu manelele. Ok sunt unele foarte aiurea... Dar asculta ce vrea ea... Nu ii poti impune un anumit stil de muzica.

| ionut1980 a răspuns:

Iti recomand Leonard Cohen si... laughing vene tari. Daca mai rezisti da-mi un semn si iti mai recomand ceva. Garry Moore, Chris de Burgh...

| simoSTAR a răspuns:

Scuza-ma dar problema esti tu nu ea sau genul de muzica care il asculta. daca tot o consideri prietena, dc nu o accepti asa cum este fara sa incerci sa o schimbi? ea de ce nu incearca sa te schimbe pe tine? in primul rand gandeste-te daca te poti schimba pe tine insati ca sa ii poti schimba pe altii...prietenii adevarati sunt acele persoane care ne accepta asa cum suntem, cu defecte fara sa incerce sa schimbe ceea ce noua ne place happy

| Babushka a răspuns:

Da nu inteleg care e problema ta cu ce te deranjeaza ca ea asculta manele (nici eu nu asc foarte des) fiecare are dreptu sa ii placa ce vrea, sunt gusturile ei nu-mi spune ca tu la o nunta nu asculti manele. In concluzie daca esti o adevarata prietena accept-o asa cum e ea! Ma enerveaza la culmea persoanele care desconsidera acest gen de muzica nu-ti place nu-l asculta si gata!

| imortal a răspuns:

Io zic -nu-i asa draga? sa il inviti pe gutza pe la tine si sa il rogi frumos sa cante o manea de jale in timp ce isi taie venele si se moscoleste la ochi cu rimel...si ai sa vezi ce o sa asculte, - nu-i asa draga? scumpa ta prietena numa muzica populara...acum sincer...mai mult decat sa ii zici ca u nu suporti manelele si cand este in preajma ta sa nu le asculte la volum exagerat, sau in mod repetat, sau macar aleatoriu o manea, un tokio...mai mult de atat nu ai ce face .sti vorba...nu t poti... in gustu omului...ca ii put3 gura si tot tu trebuie sa-l suportiwinking... tie daca ti-ar zice sa asculti manele si sa nu mai asc tokio ai asculta? - nu-i asa draga?

| sweetgirl_2980 a răspuns:

O cunosc o cheama andreea nu? si mai bine eu spunem sa nu mai acsulte ca si mine ma enerveaza si mai canta si opera in pauze va dati seama?

| no_5867 a răspuns:

Nu stiu cum te pot ajuta dar tokio hotel sunt chiar super ii adorbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai cu gusturile ei, femeie?
Decat tokio hotel mai bine manelelaughing
Daca zici ca e o fata stilata si cu bun simt e o dovada in plus ca muzica nu ii influenteaza pe cei care o asculta sa se schimbe intr'un anumit fel. Las'o in pace sa asculte ce vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten il accepti asa cum este, nu trebuie sa incerci sa-l schimbi, si in plus tu ai spus ca este o persoana stilata si cu bun simt, ce este rau in faptul ca asculta manele, trebuie sa-i placa ei nu tie, gusturile nu se discuta! Asa ca accepta-ti prietena asa cum este si ai grija sa nu o pierzi.