| VineSoarele a întrebat:

Ascultati Guta si Metallica?

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ce trolling jalnic faci.
Uitându-mă în playlist-ul tău îmi dau seama că n-ai ce face şi eşti un attention-seeking asshole.
Dacă eşti într-adevăr rocker încetează cu panarama, ne dăm seama că nu eşti juma' manelist şi juma' rocker dacă nu simţi.

| thegatekeeper a răspuns:

Desigur, merg cel mai bine ascultate impreuna laughing! Vorbind serios, ascult doar Metallica si rock/ metal.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Doar Metallica \m/

| MariaChrii a răspuns:

Cum poti pune metallica (care e o trupa buna din cate am auzit desi nua sc) langa parasuta aia de om rusinethumbs down

| CRISS69TM a răspuns:

Tu esti nebun.compari metallica cu guta? esti inconstient.

| Summoning a răspuns:

Guta nu metallica da

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Ascult doar metallica.

| TempleOfTheDog a răspuns:

Ce tampit ar pune o trupa excelenta ca Metallica langa un cocalar ca si Guta?