| 1968 a întrebat:

Ascultati Jean Moscopol-Tot ce e romanesc nu piere...

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Jean Moscopol un cantaret roman de muzica usoara ce sa facut cunoscut in perioada interbelica. Nu se pot uita melodiile,''vrei sa ne intanlim sambata seara '' sau ''mana birjar''si ''tot cei romanesc nu piere ''. Un cantaret ce nu a suportat rusificarea tarii, de aceia a fost marginalizat.

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Multumim pentru intentiile tale.
Q: Chiar iti place atat de mult butonul verde din stanga sus?

| Sabwy a răspuns:

Cred ca-i buna... n-am ascultato. si nuci no so ascult.tongue