| emily_9289 a întrebat:

Asi vrea sa-mi dati cateva idei de imbracaminte si coafuri rock'n roll,

mersi:*

Răspuns Câştigător
| eu_4591 a răspuns:

Pai.
Coafuri - in general par lung cu mult volum, sa arate cat mai umflat si pufos ( nu neaparat, poti sa-l ai si drept si poti sa spui un fel de batic pe cap dar cu un anumit model, poate cu cranii).
Imbracaminte - in general chestii de piele, tinte, bocanci, accesorii multe, lanturi de pantaloni, daca vrei poti purta si tricouri cu trupe mai largi, pantalonii trebuie sa fie neaparat stramti si nu uita de cureaua cu piramide.

P. S. asa ma imbrac eu de obicei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gotica.ro

| joane a răspuns:

Va rog, faceti diferenta dintre rock si rock n roll... sunt chestii total diferite... straight face