| Rallu_3508 a întrebat:

Astazi, in jur de ora 14, a fost difuzata pe Radio Romania o melodie a formatiei Fara Zahar.Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results vezi aici daca este si cea pe care ai auzit-o

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu stiu daca era ceva cu,, Este ora 3 amu PM, 2 babe moarte, 2 gem
Da` oare eu le-am omorat?
Pacientul refuza tratamentul pe motiv ca nu este nebun, inseamna ca e 3pm.

daca e ceva cam
Cu faitonu’ meu mă plimb prin tot satu’
Îl străbat la trap dintr-un cap în altu’
Mi-am tunat căruţa şi am transformat-o
În Lamborgini Gallardo atunci e Lav stori

sau daca era cam asa Cantecul asta-i despre noi
E un cantec simplu despre vaci si boi
De la sate cu carutze colorate
'n care trec rromi
Si canta pe la spate. atunci e D` la sate altele nu prea le dau la radio

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.farazahar.com si ai acolo toate piesele lor. Asculta si sigur o gasesti. Era mai usor daca iti aminteai cateva versuri...