| katty_8059 a întrebat:

Astazi Madalina Manole s-a sinucis de ce oare? imi puteti raspunde?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incercam sa cred ca Madalina Manole nu s-a sinucis si am presupus ca ar fi omorat-o cineva, dar, din pacate, s-a anuntat ca s-a sinucis. Nimeni nu stie ce a fost in mintea ei atunci cand a ales sa faca acest gest prostesc(Imi pare rau, dar nu-l pot numi altfel), tot ce stim este ca ea era foarte fericita si binedispusa cu o zi inainte de a se sinucide. Mare pacat! Am pierdut una din cele mai bune cantarete ale tarii, copilasul ei a ramas fara mama si acum toata familia si intreaga Romanie plange. Dumnezeu s-o odiheasca in pace!

5 răspunsuri:
| AdyYnNnNn a răspuns:

Pai eu cred ca este o inscenaree! crying tottusi sh ca mesajul pe tell il putea scrie orcine dar daca scria unul de mana mai mergea il puteau recunoaste si cand se spune ca s`a sinucis atunci baba si sotul ala a ei au fost surzii?

| Mirii (:. a răspuns:

Se spune ca din cauza ca avea probleme cu inima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, desi mi-e greu sa cred, toate dovezile arata ca Madalina Manole s-a sinucis. Avand in vedere sticla cu otrava gasita langa ea si mesajul de adio gasit pe telefonul ei, da.

| mysterious1 a răspuns:

NU te ai uitat la TV nimeni nu stie!

| k¡ÐΛ ∫Λ®Λ §ξm∩ξ a răspuns:

PT ya a suferit o depresie mare dupa ce sa despartit de primul sot al ei