| MaryLoveAnime a întrebat:

Ati auzit de Cody Simpson? Eu cred ca e al 2-lea Bieber, e foarte urat, mai ales ca e blond, urasc blonzii cu par mult.Asta e parerea mea. Are o fata de zici ca e crispat. Si cica o sa cante cu Bieber, nu cred ca o sa-i diferentiem.Amandoi urati si prosti.Si nici melodiile nu sunt frumoase (din nou parerea mea). Voi ce parere aveti? http://www.youtube.com/watch?v=ZAHDtzeC_AU&ob=av2e

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Da,am auzit, si nu-mi doresc sa fi auzit vreodata.Totusi nu e asa rau ca Bieber dintr-un simplu motiv,n-are voce(pe ultimul album, zic) de curva spanzurata de grinda.Dar, sa nu uitam ca sunt la fel in abordare pseudo-muzicala si stil de copchii idioti efeminati.Pace!

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Şi cu ce mă ajută părerea ta despre tipul ăsta despre care zici că e infect?

| RXN a răspuns:

Sa cante si cu ma-sa, nu-mi pasa de muzica lor comerciala si fara mesaj.Nu ascult asa ceva, prin urmare nu ma intereseaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Kazumy a răspuns:

Daca o sa cante cu Bieber o sa fie doua pisici stranse de gat pana la refuz

| summergirl25 a răspuns:

Da,ai dreptate in totalitate in afara de partea rea despre Justin! Asta e doar parearea mea!