| Locaa a întrebat:

Azi, ascultand muzica pe YouTube am gasit un videoclip cu un pusti de vreo 13 ani care are o voce! Dar ce voce.Numele lui este Cody Simpson si sunt sigura ca este mult mai bun ca Justin Bieber, desi cred ca multe dintre voi l-ati auzit. ce parere aveti despre el? Video:http://www.youtube.com/watch?v=ZAHDtzeC_AU&feature=relat ed
P. S:Am pus la categoria adolescenti pentru ca este mult mai accesata decat cea cu muzica:)

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu draga. Nu.

| Antrax a răspuns:

Awww ce dragut e si canta super :X:X:X cred ca m-am indragostit :))

p. s. nu sunt pedofila

| OglindaOarba a răspuns:

E doar o copie de`a lui Justinhappy.sincer...si nu se compara.hee hee
Parerea meawinking

| anonima122 a răspuns:

Canta mai bine decat justin dar nu este la fel de frumos

| Sua a răspuns:

Chiar e super draguta fata din video.
Cat despre Cody, mi se pare o copie a lui Biberonwinking

| summergirl25 a răspuns:

Nu,mie mi se pare Justin mai talentat decat Cody Simpson!