| ijustwannarun a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZAHDtzeC_AU... deci vreau sa-mi spuneti ce credeti :D. El cica ii "the next justin bieber" dar dupa parerea mea el nu poate fi "the next justin bieber" never [-X. :)) Nu ca-s fana justin bieber dar totusi justin ii mult mai tare decat pustiul asta de 13 ani :D. Oricum, deci ce parere aveti?:)

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Vai cât de identici sunt. ăsta e o copie a mofturosului celuilalt. ar trebui să cânte împreună. ce bebeluşi simpatici.

| Abcfunny a răspuns:

Mda...ambi sunt penibili

| TwlGirl a răspuns:

rolling on the floor fara suparare asta e chiar penal straight face pacat ca e Flo Rida in mel. Justin e mult mai bun.

| retard a răspuns:

Tot ce pot spune e ca fata de pe plaja e superhee hee