| Roza21 a întrebat:

Ati vazut ce de bunaciuni au fost anul asta la eurovision? Voua de care dintre ei v-a placut cel mai mult?

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Dacă te refereai la aspect fizic, mi-a plăcut de Eric. big grin Dacă te refereai la muzică, mi-au plăcut gemenii John şi Edward.

| RXN a răspuns:

Nu prea m-am uitat, la un moment dat am si adormit.
Fizic, reprezentantul Frantei era simpatic.In ceea ce priveste muzica... poate Ucraina.In rest, nu ma pasioneaza genurile respective de muzica.

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Eric Saade a fost cel mai buuuuuuun si la cantat si la aspect(dar mai mult la aspect ca la asta te referismug ) :X